“Турбота
про літніх в Україні”

Консультативні
пункти

Захист прав
та інтересів

Практична
допомога

Ресоціалізація
літніх

Започаткована
в 1999 року

Всеукраїнська благодійна організація

“Турбота про літніх в Україні”

є недержавною неприбутковою організацією, яка побудована на принципах само-та взаємодопомоги людей похилого віку, що діють на волонтерських засадах. Наша організація має філіали та підрозділи в 9 регіонах України об’єднуючи майже 1500 волонтерів. Діяльність нашої організації не коштує державі жодної гривні.

Наша волонтерна  організація “Турбота про літніх в Україні” є одним з лауреатів “Active Citizens of  Europe”.  Ми вважаємо, що отримана нагорода є не лише великою честю, але й свідоцтвом того, що волонтери є невичерпним джерелом розвитку громадянського суспільства в Європі і має великі перспективи в Україні.

o-CARING-FOR-THE-ELDERLY-facebook
caring-for-elderly-parents
Adult helping senior in hospital, selective focus on hand

“Турбота про літніх в Україні”

була започаткована в листопаді 1999 року за ініціативи ВООЗ, а також за моральної, методичної і практичної підтримки благодійної організації Age Concern England (Велика Британія) і благодійного фонду Community Fund (Велика Британія). У травні 2001 року наша організація була зареєстрована в Міністерстві Юстиції України.

960x400-04
ageUK
CommunityFund

Від слів - до діла.

Проекти нашої організації реалізуються

woman-on-phone
mission_03
mission_01

Цілі та задачі

Захист прав та інтересів людей похилого віку.

Покращання якості життя літніх людей і їхня ресоціалізація шляхом залучення літніх людей до активної життєвої позиції і допомоги своїм одноліткам.

Волонтери ТЛУ надають практичну допомогу своїм уразливим одноліткам вдома, облаштовують консультативні пункти для надання необхідної інформації, захищають права та інтереси літніх людей шляхом адвокації, надають підтримку літнім людям, які є жертвами кривди.