Ціль форуму

Створити платформу для спілкування осіб, які доглядають за людьми із деменцією (родичів, соц. робітників), де ті матимуть змогу ділитись своїми переживаннями, історіями, та рецептами успіху, надавати посилання на корисні статті, відео, чи інші сайти на тему деменції.

Правила форуму

  • З повагою ставтесь один до одного. Коментарі, що містять образи, насмішки та лайку в адресу інших коментаторів будуть видалені.
  • Якщо ви надаєте посилання на якісь статті чи публікації, будь ласка, впевніться у надійності джерела. Ми дбаємо про те, аби інформація була максимально достовірною.
  • Пам’ятайте, ви не самі!
Будь ласка, або Реєстрація , щоб створювати дописи та теми.

У мене деменція?

Доброго дня, пишу вперше на такого плана форумі.

Мені здається, що в мене рання стадія деменції. Мені 52 роки, і я частенько забуваю те, про що мені вже казали. Працюю прибиральницею в кафе, робота не дуже інтелектуальна, але так склалось життя. Чоловік помер, і треба було якось годувати трьох дітей. Зараз вони вже дорослі, ми бачимось, в основному на свята. Тільки з середнім сином частіше, бо живемо разом у Голованівську. Настрій часто поганий, болить голова і часто забуваюсь. Не знаю, що мені робити.

Доброго дня, пані Ольго.

Не кваптесь робити такі поспішні висновки.

Вам необхідно звернутись до сімейного лікаря за встановленням точного діагнозу, адже причина зниження пам'яті може бути зовсім інша.

Ми не маємо права ставити тут діагноз. Це парафія лікаря.

Ви також можете пройти тести, які є у нас на сайті, але знову наголошуємо, що це не є закликом до самолікування. Це лише для того, аби ви краще зрозуміли себе та звернулись до відповідного спеціаліста.

http://www.tlu.org.ua/?page_id=3864&view=topic&id=16#postid-20