Ціль форуму

Створити платформу для спілкування осіб, які доглядають за людьми із деменцією (родичів, соц. робітників), де ті матимуть змогу ділитись своїми переживаннями, історіями, та рецептами успіху, надавати посилання на корисні статті, відео, чи інші сайти на тему деменції.

Правила форуму

  • З повагою ставтесь один до одного. Коментарі, що містять образи, насмішки та лайку в адресу інших коментаторів будуть видалені.
  • Якщо ви надаєте посилання на якісь статті чи публікації, будь ласка, впевніться у надійності джерела. Ми дбаємо про те, аби інформація була максимально достовірною.
  • Пам’ятайте, ви не самі!
Будь ласка, або Реєстрація , щоб створювати дописи та теми.

експериментальна вакцина від хвороби Альцгеймера

Команда дослідників з Великої Британії та Німеччини розробила експериментальну вакцину від хвороби Альцгеймера. Препарат успішно пройшов випробування на мишах.

Про це свідчать результати дослідження, які опублікували у науковому журналі Molecular Psychiatry.

Проведені на мишах випробування показали, що препарат змушує імунітет виробляти антитіла до токсичної форми бета-амілоїду — шкідливого білка, який, як припускають фахівці, пов'язаний з розвитком цього захворювання.

На основі методів візуалізації, подібних до тих, що використовуються для діагностики хвороби Альцгеймера у людей, дослідники виявили, що вакцина допомагає відновити функцію нейронів.

Згідно з дослідженням, препарат також допоміг підвищити метаболізм глюкози в мозку, відновити втрачену пам’ять і навіть зменшити утворення амілоїдних бета-бляшок, які є ключовими для розвитку та прогресування хвороби.

«Це робить препарат дійсно багатонадійним потенційним засобом лікування хвороби. Поки що результати дуже захопливі та свідчать про науковий досвід команди. Якщо лікування виявиться успішним, воно може змінити життя багатьох пацієнтів», — заявив доктор Пріті Бакранія з благодійної організації медичних досліджень LifeArc, якого цитує Independent.

Він зазначає, що нова вакцина відрізняється від попередніх проти хвороби Альцгеймера, які були протестовані у клінічних умов, оскільки націлена на іншу форму білка.

Найближчим часом дослідники планують розпочати клінічні випробування цієї вакцини на людях. Учені сподіваються, що досліди підтвердять ефективність їхньої розробки, унаслідок чого з'являться перші дієві методи придушення та профілактики хвороби Альцгеймера.