Ціль форуму

Створити платформу для спілкування осіб, які доглядають за людьми із деменцією (родичів, соц. робітників), де ті матимуть змогу ділитись своїми переживаннями, історіями, та рецептами успіху, надавати посилання на корисні статті, відео, чи інші сайти на тему деменції.

Правила форуму

  • З повагою ставтесь один до одного. Коментарі, що містять образи, насмішки та лайку в адресу інших коментаторів будуть видалені.
  • Якщо ви надаєте посилання на якісь статті чи публікації, будь ласка, впевніться у надійності джерела. Ми дбаємо про те, аби інформація була максимально достовірною.
  • Пам’ятайте, ви не самі!
Будь ласка, або Реєстрація , щоб створювати дописи та теми.

Катаракта та її лікування у літніх людей

Доброго дня усім. Я доглядаю за своєю бабусею якій зараз уже 91 рік. Ми зіткнулися з проблемою катаракти, і хочу вам сказати що не всі клініки вже навідь після 80 років беруться оперувати. Багато лікарів відмолябть мовляв не переживе наркоз і тому подібне. А ле нам пощастило знайти клініку в якій працюють справжні професіонали і які після діагности зробили операцію на обох очах. Правда спершу ми прооперували 1 одно, бо бабуся боялася і переживадла як буде себе почувати, а потім через рів в цій же клініці зробили операцію на іншому оці. І хочу вам сказати, що зараз вона бачить навідь краще з мене. Кому потрібно залишаю посилання на сайт клініки https://klinicazir.com.ua/ . Клініка знаходиться у місті Житомир. Якщо комусь цікаві подробиці як у нас проходив період відновлення, то можите написати в особисті повідомлення відповім на всі питання. Або тут запитуйте, буду відповідати.